З питань консультацій звертатися за телефоном: (098) 222 48 48
(понеділок – п’ятниця) з 9.00 до 17.00
Григоренко В’ячеслав Миколайович
Доктор медичних наук, лікар вищої категорії Завідуючий відділом |
Данилець Ростислав Олегович
Доктор медичних наук, лікар вищої категорії Старший науковий співробітник |
|
Ромащенко Оксана Василівна
Доктор медичних наук, професор, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, жіночий сексопатолог |
|
Мельников Сергій Миколайович
Доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, жіночий сексопатолог |
|
Рябцева Світлана Олександрівна
Лаборант |
Відділ відновної урології і новітніх технологій є науково-методичним, консультаційним та організаційним підрозділом. Клінічна база представлена 40 ліжками. У відділі накопичений великий науково-практичний досвід лікування новоутворень органів сечовидільної та чоловічої статевої систем згідно з світовими стандартами.
Клініка оснащена новітнім медичним устаткуванням для діагностики і лікування урологічних захворювань.
Головними напрямками діяльності наукового відділу відновної урології і новітніх технологій є:
надання спеціалізованої кваліфікованої допомоги хворим зі злоякісними новоутвореннями, вадами розвитку статевих та сечовидільних органів, розробка та впровадження нових і вдосконалення традиційних раціональних методів клінічної діагностики та лікування, профілактика урологічних ускладнень у онкологічних хворих.
У клініці широко використовується місцева і системна хіміотерапія, імунотерапія, проводяться клінічні дослідження нових хіміопрепаратів за стандартами GCP. З метою реабілітації онкоурологічних пацієнтів після радикальних операцій надається допомога по відновленню функціональних результатів та стомованим хворим.
Із оперативних методів лікування в інституті широко застосовується:
Нирка:
1. Відкрита та лапароскопічна адреналектомія
2. Відкрита і лапароскопічна резекція нирки, радикальна нефректомія поперековим і лапаротомним доступами, лапароскопічні – нефректомія, нефропексія, висічення кіст
3. Трансуретеральне видалення пухлин, нефруретеректомія з ендоскопічною резекцією вічка сечоводу
4. Реконструктивно-пластичні операції на нирках і сечоводах
Сечовий міхур:
1. При поверхневому розповсюдженні – трансуретральна резекція, лазерна вапоризація пухлин із застосуванням внутрішньоміхурової хіміо- і імунотерапії
2. При інвазивній формі – радикальна цистектомія з різними варіантами відведення сечі (ортотопічна пластика сечового міхура в різних модифікаціях, гетеротопічна пластика – формування катетеризаційної стоми або ілеум кондуїту – операції Брикера, Кока
3. Резекція сечового міхура (із/без уретероцистонеоанастомозом)
Передміхурова залоза:
1. Радикальна простатектомія надлобиковим та промежинним доступами, лапароскопічна (екстраперітонеоскопічна) простатектомія
2. Позалонна простатектомія (операція Міліна)
3. Трансуретральна резекція передміхурової залози
4. Тазова лімфодисекція
Яєчко:
1. Орхофунікулектомія
2. Заочеревинна лімфаденектомія)
Також виконуються різноманітні оперативні втручання на статевому члені та уретрі.
Оперативні втручання проводяться в умовах рентген-операційної, лапароскопічної та ендоскопічної операційних в клінічному корпусі інституту. Усі операції виконуються з використанням сучасного ригідного і гнучкого ендоскопічного устаткування фірм Karl Storz, Olympus, Wolf і інших провідних фірм-виробників.
Широко використовуються новітні досягнення – методи монополярної і біполярної електрохірургії в лікуванні захворювань нирки, передміхурової залози, сечового міхура. Використання сучасного устаткування для фотодинамічної діагностики раку сечового міхура дозволяє поліпшити діагностику раку сечового міхура і провести радикальне видалення пухлини під фотодинамічним контролем. Співробітниками відділу розроблені і впроваджені в клінічну практику методики виконання модифікованої простатектомії, резекції нирки з пухлиною без або з обмеженою ішемією.
В клініці та стаціонарі одного дня проводяться курси внутрішньоміхурової хіміотерапії раку сечового міхура, системної поліхіміотерапії раку нирки, сечового міхура, яєчка, статевого члена, гормональна терапія раку передміхурової залози.
Госпіталізація та лікування: безкоштовне.
Пріоритетні напрямки досліджень діяльності відділу відновної урології та новітніх технологій:
1. Комплексне вивчення механізму розвитку раку передміхурової залози на підставі клінічних, гормональних, фізіко-хімічних та фармако-терапевтичних досліджень.
2. Вивчення епідеміологічних особливостей поширенності раку передміхурової залози в Україні.
3. Вивчення ефективності та безпеки нових лікарських засобів у хворих з інвазивним раком сечового міхура після цистектомії.
4.Розробка технології ранньої діагностики раку передміхурової залози та створення калькулятора ризику патології.
5. Обгрунтування органозберігаючих операції з приводу з пухлини нирки без або з обмеженою ішемією паренхіми.