University of the People Opening All Its Courses to Ukrainian Students for Free
University of the People Opening All Its Courses to Ukrainian Students for Free
Народний університет відкриває всі свої курси для українських студентів безкоштовно Американський онлайн-університет пропонує українцям «Освітню лінію життя».
На прохання Міністерства освіти України Народний університет (UoPeople) відкриває всі свої курси для українських студентів, чиї університети закриті через вторгнення Росії, щоб вони могли продовжити. навчання безперервно онлайн. Щоб дати українцям надію на краще майбутнє після завершення вторгнення,
UoPeople також надає 1000 стипендій для студентів з України, у тому числі тих, які втекли з країни, щоб вони могли продовжити навчання. Доступні та гнучкі онлайн-програми навчання UoPeople є асинхронними, що означає, що студенти можуть навчатися будь-де та де б вони не були. Більше того, для його курсів потрібне лише базове підключення до Інтернету – широкосмуговий доступ не потрібен. UoPeople почне приймати цих студентів у свій наступний навчальний семестр, який почнеться 7 квітня.
«Народ України дуже страждає через російське вторгнення, і ми хочемо надати їм освітні рятівні кола, щоб вони знали, що у них буде майбутнє, коли закінчаться бойові дії», – сказав президент UoPeople Шай Решеф. «Як онлайн-установа, UoPeople схожий на університет у коробці, який студенти можуть взяти з собою в будь-яку точку світу – навіть якщо їм доведеться втекти зі своєї країни».
«Мене паралізує страх. Це наш шостий день у бомбосховищі. Повітряні нальоти відбуваються щогодини. Російські війська лише за 50 кілометрів від мого міста», – розповіла в електронному листі аспірантка UoPeople Катерина Глубоченко, мати 10-річної дитини, яка перебуває на восьмому місяці вагітності. «Що стосується мого навчання, я намагатимусь продовжити його, поки у мене ще є інтернет. Це єдиний спосіб мені трохи заспокоїтися і ще вірити, що все це переживу. Навчання в UoPeople – це свого роду надія для мене зараз».
Оскільки кількість українців, які втікають зі своєї батьківщини, перевищує три мільйони і продовжує зростати щогодини, вони приєднаються до понад 84 мільйонів інших біженців і переміщених осіб по всьому світу, за даними УВКБ ООН. За даними ООН, лише 5% біженців у всьому світі мають доступ до вищої освіти. Без можливості отримати вищу освіту та знайти значущу роботу більшість біженців не мають надії на те, що їхнє майбутнє та майбутнє їхніх сімей коли-небудь покращиться. UoPeople, перший некомерційний американський акредитований онлайн-університет з безкоштовним навчанням, наразі обслуговує понад 117 000 студентів з 200 країн, включаючи 10 500 біженців – більше, ніж усі інші коледжі та університети США разом узяті. Біженці приїжджають із Сирії, Афганістану, М’янми, Нігерії, Судану та багатьох інших країн.
UoPeople також допомагає нетрадиційним студентам, які не мають інших варіантів отримати акредитований диплом коледжу через фінансові, політичні, географічні чи особисті обмеження. Щоб гарантувати, що афганські жінки продовжують мати доступ до вищої освіти після захоплення Талібаном, UoPeople надав афганським жінкам понад 1000 стипендій, щоб вони могли продовжити свою освіту «під землею», навчаючись онлайн, у безпеці своїх домівок. Понад 8 000 афганських жінок подали заявки на отримання стипендії, і понад 1 600 на даний момент зараховані. UoPeople не стягує жодної плати за навчання чи реєстрацію, а всі матеріали курсу доступні в Інтернеті безкоштовно. Університет стягує 60 доларів США за заявку та номінальну оцінку в розмірі 120 доларів США в кінці кожного курсу бакалавра та 240 доларів США за курси для аспірантів. Стипендії для українських студентів покриватимуть усі витрати на навчання за програмами асоціації, бакалавра чи магістра в UoPeople.
Студенти можуть подати заявку на отримання стипендії онлайн. Якщо ви з України і хочете вчитися здобути ступінь, просто заповніть нашу онлайн-заявку. Якщо ви хочете брати участь у наших курсах, не розпочинаючи програму навчання, напишіть нам, і ми проведемо вас через процес.
https://www.uopeople.edu/about/worldwide-recognition/press-releases/univ…