Відділ епідеміології та організаційно-методичної роботи

Основними напрямками наукової діяльності відділу є:

  • Епідеміологія захворювань нирок і сечовивідних шляхів;
  • Епідеміологічний моніторинг в урології;
  • Медико-соціальні та організаційні аспекти поліпшення результатів медичної допомоги хворим урологічного профілю.

Науково обґрунтовані нормативи забезпеченості дорослого та дитячого населення Україна спеціалізованими ліжками і лікарями-урологами.

Робота відділу посвячена:

  • Вивчення захворюваності та поширеності хвороб сечостатевої системи, їх закономірностям і особливостям, визначенню прогностичних тенденцій найбільш поширеною з них і соціально значущих з них (інфекція нирок, туберкульоз, злоякісні і доброякісні захворювання, сечокам’яна хвороба, аномалія розвитку);
  • Розробці методичних підходів для профілактики та реабілітації хворих із захворюваннями сечостатевої системи.

Систематично здійснюються заходи спрямовані на підвищення кваліфікації лікарів-урологів, андрологів практичної охорони здоров’я на курсах стажування та інформації на базах клінік інституту.

Відділ бере участь у плануванні, організації та проведенні з’їздів, науково-практичних конференцій, пленумів, семінарів, а також у контролі за виконанням прийнятих рішень.

Співробітниками відділу спільно з МОЗ України щорічно видається відомче видання “Основні показники урологічної допомоги в Україні”. До наукової діяльності відділу відноситься також і підготовка наукових кадрів.

 

Дріянська Вікторія Євгеніївна

Доктор медичних наук, професор

Завідувачка відділом