Відділ онкоурології створений у 1965 році.

 


Першим керівником відділу з 1965 по 1970 р. був д-р мед. наук, професор Полонський Борис Леонідович. З 1970 по 1983 р. керував відділом ст.н.с., к.мед. наук Гойхберг Мойсей Йосипович, з 1983 р. по 2006 р. завідувачем відділом онкоурології був Заслужений лікар України, д-р. мед. наук, професор Клименко Іван Олександрович, дійсний член Нью-Йоркської академії наук, член.-кор. Міжнародної академії кібернетичних наук і систем. З 2007 року керівником відділу є професор Сакало Валерій Севастьянович.

Клініка базується в Київській клінічній міській онкологічній лікарні.

 

Традиційним напрямком роботи клініки з дня створення і до тепер є розробка нових і удосконалення відомих методів ранньої діагностики і комбінованого, комплексного лікування нирок, сечового міхура, передміхурової залози, чоловічих зовнішніх статевих органів, криохірургічні і реконструктивно-відновні операції при пухлинах сечового міхура і передміхурової залози, епідеміологічні аспекти онкоурології.Сакало В.С.

Доктор медичних наук, Заслужений лікар України

Завідуючий відділом


детальніше>>


Сакало А.В.

Кандидат медичних наук, лікар

Старший науковий співробітник


детальніше>>


Бондаренко Юрій Миколайович

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії

Старший науковий співробітник

Рябцева С.О.

Лаборант

Чернишенко О.А.

Аспірант

Яковлев П.Г.

Аспірант
Госпіталізує для обстеження і оперативного лікування дітей від 4 до 18 років із наступними захворюваннями органів сечостатевої системи:


- фімоз (звуження крайньої плоті), коротка вуздечка, водянка оболонок яєчка, варикозне розширення вен сім'яного канатика

- гідронефроз

- сечокам'яна хвороба

- нейрогенні дисфункції сечового міхура

- енурез

- цистит

- пієлонефрит.Невелике, затишне відділення з грамотним і ввічливим персоналом. У відділенні є 2-х і трьохмісна палата. Проводяться всі види урологічного обстеження - загальний аналіз сечі і крові, біохімічні аналізи крові, бакпосів сечі, ЕКГ, рентгенурологічне обстеження нирок і сечового міхура, УЗД, комп'ютерна томографія, радіоізотопна ренографія.

Будь-який пацієнт може отримати консультацію досвідчених лікарів, професорів, академіка.

Є всі умови для проведення оперативного лікування, ультразвукового дроблення каменів, трансуретральних втручань.

Хворі забезпечуються харчуванням, медикаментозним і фізіотерапевтичним лікуванням.

У штаті інституту є психотерапевт, стоматолог, дитячий андролог, сексопатолог, гінеколог.