Американська урологічна асоціація оприлюднює результати  в 2019 році:

Зростає кількість урологів, які проводять свій час у філантропічних місіях

У той час як майже третина урологів країни працює понад 60 годин на тиждень, кожен десятий все ще знаходить час для клінічної добровільності принаймні один тиждень на рік для різних благодійних причин та місій. Ці нові дані, а також подальші висновки щодо зростаючої кількості урологів, що використовують телемедицину в Сполучених Штатах як спосіб досягти людей у ​​віддалених або недоохоплених районах країни, висвітлюються в щойно випущеному Американською урологічною асоціацією (AUA) Американської урологічної асоціації Звіт перепису, штат урологічної робочої сили та практика в США.

Зобов’язавшись забезпечити остаточну основу даних щодо спільноти урологів, АУА розпочала свій перший щорічний перепис населення у 2014 році. Він не лише визначив та оцінив практикуючих населення урологів, але вперше в історії урології повідомив про робочу силу та практику. характеристики всього населення практикуючих урологів. На сьогодні перепис залишається новим джерелом даних, яке досліджує урологічну професію та повідомляє про зміни в поперечному перерізі та тенденції. Результати опитування дають масив інформації, спрямованої на усунення прогалин у знаннях, задоволення зрослих потреб у дослідженні та, зрештою, покращення догляду за пацієнтами.

Додаткові результати  АУА 2019 року:

Кількість американських урологів на 2019 рік складається з 13 044 практикуючих урологів.

Хоча урологічна робоча сила в США залишається переважно чоловічої статі, відсоток жінок-урологів продовжував зростати у 2019 році до 9,9; в порівнянні з 8,8 відсотка у 2017 році.

Штати з найбільшою кількістю практикуючих урологів включають Каліфорнію, Флориду, Нью-Йорк та Техас. У Вайомінгу найменша кількість практикуючих урологів.

Загальна кількість повітів без уролога незначно зросла з 1 956 у 2017 році до 1961 у 2019 році.

Практикуючі урологи бачили середню кількість 70 пацієнтів на тиждень або 3640 пацієнтів на рік.

Більше половини практикуючих урологів у США більше 55 років, а майже 30 відсотків - віком 65 років.

Приблизно 53 відсотки практикуючих урологів у США працюють у приватній практиці (зменшившись з 60 відсотків у 2017 році), тоді як 46 відсотків практикують в таких інституціях, як лікарні чи академічні медичні центри (до 40 відсотків у 2017 році).

Відсоток урологів, які працюють у своїй первинній практиці принаймні з одним просунутим лікарем, включаючи асистентів лікарів або лікарів-медсестер, значно збільшився з 62,7 відсотка у 2015 році до 71,4 відсотка у 2019 році.

"Дані перепису AUA в США продовжують демонструвати що розвивається робочу силу в урології, а також інші аспекти цієї спеціальності, включаючи цінність урологів, що надаються для повернення їх власним громадам або людям, які живуть у віддалених, складних та недостатньо забезпечених громадах місцях". сказав Даніл Вікторович Макаров, доктор медичних наук, MHS, голова Комітету даних AUA. "Крім того, ці дані наочно демонструють, наскільки сьогоднішній уролог є більш готовим до роботи та докладає більше зусиль для догляду за своїми пацієнтами та просування урології".

Подальші тенденції даних щодо балансу між роботою та життям, відвідування пацієнтів, відомості про вихід на пенсію, а також інші характеристики практики можна знайти у звіті за 2019 рік. Копії повного звіту можна знайти на веб-сайті AUA за адресою www.AUAnet.org/CensusReport